בית  »     »   שבוע שבוע

שבוע שבוע

מכ"ש | 28/07/2005 |

אני מכ"ש (משגיח כשרות) שעובד במטבח עד היום עבדתי בתקן שבוע שבוע אבל בגלל סכסוך של הראש מדור עם הרב שלי הוא החליט להתנקם ברב ע"י כך שיבטל את השבוע שבוע שלי ויעביר אותי ואת שאר המכשי"ם ליומיות האם זה חוקי וגם האם יש אפשרות לעשות משהו נגד הראש מדור שעשה את זה לצורך נקמה אישית ברב ע"י כך שיגרום לחייל הפשוט לסבול

אין שם28/07/2005 בשעה 17:14

אז שעמ,ברור שזה לא בסדר,אבל מותר לו לעשות את זה ע"י תירוץ שיש הרבה עבודה או חוסר אנשים,בכול אופן הוא יוכל לתרץ זאות.
אתה יכול לנסות לשלוח קבילה.אבל לא בטוח שהיא תעבור.
בקבילה תכתוב כי הייה לך שירות שבועיות ואחרי ריב הוא שינה את זה ליומיות,אתה חושד כי זו נקמה תנסה.
אם זה יתקבל תהייה בטוח שהשיפור וה"נקמה שלך" קרובה,וכואבת.

עו"ד זאב פישר28/07/2005 בשעה 22:50

מכ"ש יקר,

אינני רואה עם זה בעיה חוקית.

נסו לפעול בצינורות הפיקודיים. דווקא זה מקרה בו הדברים עשויים לעזור.

כמו כן, פניה לרבנות הצבאית הראשית עשויה להועיל אף היא. מניסיוני, הרבצ"ר יודע לדאוג לאנשיו.

בברכה,
עו"ד זאב פישר

מכ"ש29/07/2005 בשעה 18:36

א.לא יאמן סתום תפה שלך לידיעתך עבודה במטבח לפי חוק מטכלי כל יום עבודה שווה ליום חופש ומי שכתב את החוקים האלה יודע למה הוא עשה את זה!
עבודה במטבח היא עבודה קשה שכנראה מצדיקה שבוע שבוע אז אל תהיה לי יפה נפש ותפסיק לחשוב שאתה מגניב וכל אחד יש לו תפקיד שהוא תורם איתו לצבא ומנסה לעשות את המקסימום אבל חבל שבגלל מלחמות של מפקדים בינם לבין עצמם החייל הקטן צריך לסבול כאילו הוא מעניש את המפקד השני בזה שהוא דופק את החיילים!

מכ"ש29/07/2005 בשעה 18:38

הרב הצבאי התקפל כבר הוא כולו צעיר רק יצא מקורס קצינים ואחרי שראה שהוא לא חזק כמו שהוא חשב הוא ויתר והפסיק את המלחמות וכשבאתי אליו הוא אמר לי שזה לא קשור אליו אז אמרתי לו סבבה אל תתערב יותר כי אתה עושה רק בלאגן!

לאיאמן30/07/2005 בשעה 10:56

אנא צטט בדיוק את פקודת מטכ"ל (ולא "חוק מטכלי") עליה אתה נסמך.

תגלה, פרזיט קטן ועצלן, שאין שום פקודת מטכ"ל כזו.

מכ"ש30/07/2005 בשעה 20:47

אתה צודק אין פקודה שאומרת שעובד מטבח צריך לעשות שבוע שבוע אבל יש פקודה שאומרת שעל כל יום עבודה במטבח מגיע יום חופש ועל מנת להקל על חיילים שמשרתים רחוק שלא יצטרכו יום לעבוד במטבח ויום לחזור הביתה אז עשו את זה שבוע שבוע וזה נתפס כבר בכל המטבחים בצהל!

נאיל22/03/2006 בשעה 14:30

אני חייל מדליה אני בשרות חובה אני שנתיים וחצי בצבא. והבעיה היחדיה מאז ותמיד שאין לנו תחבורה צבורית בכפר. וכמו כן אני משרת בפיקוד העורף בחותרים. ויש לי אישור מיוחד להגיע לבסיס עד 9. ואתמול הגיע במפתיע אלוף משנה שלנו לכפר וראה אותי תופס טרמפים. ודרך אגב הוא וכל הנגדים שלי יודעים שאני מגיע רק טרמפים. והיום הוא החליט להעמיד אותי לדין מה אני אעשה???

השארת תגובה

0 thoughts on “שבוע שבוע

Leave a Message


נושאים מומלצים