בית  »     »   שלום,התנהגות ודיבור עם פסיכיאטרית ב

שלום,התנהגות ודיבור עם פסיכיאטרית ב

רן | 20/09/2011 |

אני במצב על הפנים מנסה כבר שנה לצאת מהצבא לקבל פטור נפשי…יש לי את כל המסמכים הנדרשים..עברתי מלא קב"נים ופסיכיאטרים הייתי בכלא על עריקויות .. אני מודע לזה שהצבא נוקשה עם הפטורים..ומצד שני ערכי כלפי הצבא אמור להיות ממש ממש נמוך .. לא עברתי הכשרה עשיתי רק טירונות ומאז אני עריק ובכלא כבר פעמיים.. לא מבין למה מחזיקים אותי…שאני בכח התאבד?אני לא מסוגל עוד!

אני יודע שהפסיכיאטרית מבינה רק שפה רפואית .. וכמה שאני אפרוק וישפוך את הלב על כמה שרע לי למרות המסמכים והדיכאון התורשתי במשפחה… לא מתייחסים אלי.. ניסיתי גם לא לדבר כבר להראות סימני הדרדרות וסימני רפואים שבהם היא מבינה.. אבל שום דבר! מרגיש כאילו יש פה הפלייה בגלל שאני נוצרי…

בבקשה תעזרו לי תגידו לי מה המשחק שלהם איזו שפה הם מבינים? מה עלי לעשות איך לדבר איך להתנהג.. אני לא מסוגל יותר אם הפעם זה לא יעבוד כי ניסיתי הכל הייתי עצמי …ניסיתי להגזים.. ניסיתי גם לא לדבר כמו שאמרתי להתנהג מוזר… הכל ניסיתי !

בבקשה! מה השפה שהפסיכיאטרית הצבאית מבינה? מה עליה לראות בי בגוף שלי בהתנהגות או במשפטים שאגיד שיכול לתת לי סיכוי גדול יותר לקבל את הפטור הזה… אם זה לא יעבוד אני ממש שוקל להתאבד כבר.. בבקשה

דן20/09/2011 בשעה 19:31

המצב שלך נראה אכן קשה מאד לדעתי עוד עריקות אחת תפתור אותך משירות(99%) לא שאני ממליץ לך לערוק אבל לצבא אתה כבר לא תתרום לפי מה שהבנתי.

השארת תגובה

0 thoughts on “שלום,התנהגות ודיבור עם פסיכיאטרית ב

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים