בית  »     »   תחזרו אליי בבקשה בהקדם!!!!

תחזרו אליי בבקשה בהקדם!!!!

חנה | 08/06/2007 |

אני מפקדת בצהל כבר שנה וחצי בבוקר אחד לפני כמה ימים הפתיעו אותי ואמרו לי לבוא לחקירה בטבעון הסכמתי כמובן ללא שום התנגדות לאחר שנערך חיפוש על גופי הגעתי לחדר חקירות בתחילה לא נאמרו לי שתי זכויות של שיחת טלפון ועד זכות שכרגע אינני זוכרת הייתי במחזור וסירבתי לתת דיגמה הוצא נגדי צו ולמרות זאת סירבתי חשוב לי לציין כי החוקרת ידעה שהייתי במחזור ואף הביאה לי תחבושת אך לא ידעה את מוציא הצו לפועל …כשהוא נכנס לחדר ושאל אותי מדוע את לא נותנת שתן השבתי משום פרשת הדם אז ששפכו את כל הדם שנתרם מאז אין לי אמון במערכת ברגע שבקשו העלו לי את כל טראומת משפחתי וחידשו צלקות שנעלמו..בתום 7 שעות שוחררתי לביתי כשהם אמרו לי שהתיק הועובר לפרקליטות כל זה קרה ביום חמישי האחרון ב7 ליוני אני אסיים את המחזור ביום ראשון ואהיה מוכנה לתת דגימה . רציתי לדעת האם הצו יכול להיפסל? כמה אנשים יהיו בבית המשפט? והאם על הצבא לידע את הוריי?(משום שאני נורא מתביישת) והאם יכולים להוציא צו חיפוש ולבוא לבית הוריי? אני מבקשת שתחזרו אליי כמה שיותר מוקדם .אין לי ממה לפחד פשוט אני נמצאת בחוסר ודאות מוחלט!!

מישהו08/06/2007 בשעה 21:33

לפני כן .

מתן גרוס- צוות המשרד09/06/2007 בשעה 13:52

כעקרון ברגע שסירבת לתת דגימת שתן למרות שהוצא צו קש"ב אז את לא יכולה לחזור בך לאחר מכן.
מה שצפוי לך כרגע הוא שבחודשים הקרובים תזומני למשפט בבית דין צבאי. העונש יהיה בין 14-21 יום (תלוי בנסיבות האישיות, עברך המשמעתי וכו´) וככלל לא יתווסף לך רישום פלילי.
אי לא רואה אפשרות כרגע שיבואו לעשות חיפוש בביתך, אך הכל אפשרי.
אני ממליץ לך להיוועץ עם עו"ד פרטי שמתמחה בנושא ואולי יוכל לעזור לך בנושא זה ובייצוגך במשפט הקרב.

חנה 09/06/2007 בשעה 17:24

תודה רבה על התשובה

שי שלום29/08/2011 בשעה 07:40

אני אסטמטי ואלרגי בעיקר לקרדית האבק. הרס"ר נתן לי להתעסק עם אבק .הבהרתי לו שזה אסור לי והוא אמר לי לך לרופא שיתן לך איזה משאף.לאחר שאמר זאת הלכתי והתוצאה היתה דלקת עינים קשה ושבועיים גימלים מרופאי עיניים מומחים וממיון.כשחזרתי לבסיס קבלת הפנים היתה "אתה עולה למשפט על זה שהלכת ללא רשות.הרי הוא שלח אותי לרופא".במהלך ההמתנה למשפט הרגשתי קשיים בנשימה פניתי אליו ואמרתי לו שאני חייב לראות רופא כי אני מרגיש מחנק והוא אמר לי מצידי תחנק זה לא מענין אותי.היות והרגשתי מחנק נוראי הלכתי לרופא שם אבחנו לי התקף של קוצר קיבלתי אינהלציה ואף הפנייה לחדר מיון במקרה של החרפה. כשחזרתי שוב הודיעו לי שאני עומד למשפט על כך שלא צייתתי להוראות הרס"ר והלכתי לרופא.זאת למרות שהראיתי להם את הסיכום מהרופא על כך שהיתי במצב של קוצר נשימה. במשפט קיבלתי שבוע ריתוק ושבועיים על תנאי. שאלותיי:בפקודה 3 בסעיף רפואי כתוב במצב חירום רפואי "זכאי אדם לקבל טיפול רפואי דחוף ללא התניה".איך יתכן שלא מספיק הסבל שעברתי עם העינים בגלל זלזול של הרס"ר בסעיפי הליקוי שלי לא מספיק התקף הקוצר שקיבלתי בגלל זלזול של הרס"ר בסעיף נוסף שכתוב בסעיפי הליקוי שלי אני עוד נענש? האם אנו חיים במדינת צדק? מה היה קורה אם לא היתי הולך?!האם יתכן שמפקד הבסיס עושה יד אחת עם הרס"ר?!
בסיום המשפט ביקשתי עותק תלונה.הם אמרו לי שיתנו לי את זה למחרת.האם זה בסדר?הם היו אמורים לתת לי את העותק בסיום המשפט.לתשובתכם המהירה אודה כדי שאדע איך לפעול.תודה מראש.

עונגו29/08/2011 בשעה 12:28

תקבול לו תצורה

השארת תגובה

0 thoughts on “תחזרו אליי בבקשה בהקדם!!!!

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים