בית  »     »   24 נפשי

24 נפשי

דורון | 30/08/2005 |
אז ככה... הציאו לי לצאת על 24 נפשי זמני לחצי שנה חופשה ולחשוב עם אני רוצה לחזור בכלל... או פשוט לצאת לגמרי מהצבא עכשיו... ואני ממש לא רוצה לצאת... אבל מצד שני גם קשה לי בגלל הבעיות בבית והצבא ממש לא עוזר לי בעיניין הזה , לא כלכלית ולא נפשית... כלום... אני גר עם אמא שלי וחותי בת ה7 חודשים לבד , אמא שלי לא עובדת... ואני פחות או יותר המפרנס של הבית... ה"גבר" של הבית... ואני מאוד חשוב לי לקבל את תעודת הלוחם שלי ויש לי עוד שנה וקצת עד שאני אקבל אותה... ואני יודע שאם אני אקח את מה שהציאו לי אני אדפק מבחינת הכל... גם ההתטבות.. וכל השאר... ויסתכלו עלי כמו על איזה משוגע בחוץ... ואני ממש לא יודע מה לעשות לגבי זה... כדי לי לעשות את זה או לא??? תעזרו לי בבקשה... ואני גם מאוד רוצה להשאר בתוא לוחם מג"ב... זה היה פחות או יותר החלום שלי... , יש אפשרות כזאת שיעזרו לי להשאר לוחם אבל לקבל חמשושים או רבעושים או משהו כזה... ועזרה כספית אבל להשאר לוחם...??? אם כן אז אני בטוח שאני אשאר לוחם... זה החלום שלי.... אז בבקשה תעזרו לי... תגידו לי מה כדי לי לעשות או מה אתם ממליצים לי?????
דורון30/08/2005 בשעה 21:37

כן ראיתי את השגיעות כתיב שלי:)חחחח

דורון30/08/2005 בשעה 21:51

וגם האם אני יכול להרוויח משהו מהצבא עם אני אצא על 24 נפשי או משהו כזה… כאילו האם יהיו לי אטבות מסויימות או בכלל שיהיה לי איזה רווח מהם… כי אני הייתי בן אדם חרוץ לפני שהתגייסתי חזר אופי… רציני… מורעל צבא , והייתי פשוט בן אדם אחר לגמרי , בן אדם שמח… בן אדם טוב , הכל היה אצלי מושלם , פתאום אפסיכולוג אומר לי שאני בדיכאונות… של אני בן אדם מדוקא ושהוא לא יכול עוד להמשיך להפגש איתי… ולתת לי גימלים נפשיים… ולהמשיך לעזור לי… שהדרך היחידה שהוא רואה זה לתת לי חופשה של חצי שנה ולהוריד לי את הפרופיל ל24 נפשי זמני , ולראות אחרי החצי שנה הזאת מה קורה איתי , ולראות אם אני רוצה לחזור לשרות ואם בכלל הם ירצו להחזיר אותי… ואז רוב הסיכויים שאם אני אחזור אז זה יהיה עם פרופיל נמוך… ואני חייב אבל חייב להשיג את ההטבות של לוחם… אז מה לעשות

אין שם30/08/2005 בשעה 23:48

שמע, אתה יכול לבקש ממפקד הגדוד שלך או בסיס או כול אחד בדרגה בכירה (במכתבמיילפקס) ולבקש להיות לוחם אבל לא לצאת לשטח, אני מבין שאתה סמל, אז יש מצב, היו לי חברים שהיו חיילים קרביים ובסמל ירדו חזרה לבסיס ושירות בתנאי ג´וב אבל עדיין כלוחמים.

כמובן שאחרי פרופיל 24 לא יחזירו לך ל 97 ואם כן תחזור לאותו שירות.

אני ממליץ לך לנסות ולדבר אם המפקדים שלך ולהסביר את מצבך.

עו"ד זאב פישר31/08/2005 בשעה 21:13

דורון שלום,

צר לי. נראה לי שאתה צריך ייעוץ מחברים או מהמשפחה. לא ייעוץ משפטי.

בברכה,
עו"ד זאב פישר

השארת תגובה

0 thoughts on “24 נפשי

Leave a Message