עורך דין צבאי בתל אביב ובמרכז הארץ

| 14/08/2011 | עורך דין צבאי

  בישראל, מערכת המשפט הצבאית היא מערכת נפרדת ממערכת המשפט האזרחית וחוק השיפוט הצבאי מיושם  באמצעות משפט צבאי המתנהל  בבתי דין צבאיים על ידי צוות מיוחד. המומחה אליו פונים רוב המשרתים בצבא, חיילי חובה או אנשי קבע אשר מואשמים בדבר עבירה, הוא עורך דין צבאי בתל אביב.

זקוקים לשירותי עו"ד צבאי? עורכי הדין בני קוזניץ ועידן פסח ישמחו לסייע לכם.

עו"ד צבאי קוזניץ פסח

קצת על המערכת הצבאית המשפטית

סמכות בתי הדין הצבאיים חלה על עבירות פליליות המוכרות במשפט האזרחי ועל עבירות צבאיות. בנוסף, המערכת הצבאית משמשת גם כרשות מבצעת ומפעילה בתי כלא צבאיים בישראל. בניגוד למערכת האזרחית, המערכת הצבאית לפעמים אוכפת עבירות שלא נאכפות באזרחות, למשל עבירות סמים. במקרה של אישום או ביצוע עבירה בעת שירות צבאי, חשוב לפנות אל עורך דין צבאי בתל אביב שמכיר את מערכת המשפט הצבאית על כל השלכותיה וזאת על מנת להבטיח לעצמכם ייצוג הולם אל מול מערכת המשפט והגדלת הסיכויים לזיכוי או להקלה בעונש.

מי עורך דין צבאי בישראל?

העו"ד הצבאי משרת את אנשי כוחות הביטחון, השירות הסדיר ושירות הקבע ומספק את השירותים הבאים:

  • ייעוץ והכוונה – לגבי מקרים מסויימים בהם החיילים מואשמים בעבירה ונמצאים לפני חקירת מצ"ח.
  • ייצוג משפטי – במקרה של עבירות סמים, ועדות השעייה, עבירות מין,הטרדות מיניות, הפקרת נשק ועוד.
  • חקירות מצ"ח – סיוע לחיילים בעת חקירת מצ"ח ועוד.
  • ייעוץ משפטי למשרתי קבע –ועדות להתרת התחייבות, פרישה רפואית ועוד.

לא מוותרים על הניסיון והידע!

ההפרדה בין מערכת המשפט הצבאית לאזרחית באה לידי ביטוי מאותו רגע בו מוגשת התלונה ועד סדרי הדין וסיום המשפט. מסיבה זו חשוב מאוד לבחור באותו עורך דין צבאי בתל אביב שהינו בעל ניסיון רב והכרה של חוק השיפוט הצבאי.

מי זקוק לשירותיו של עו"ד צבאי?

עורך דין צבאי הוא המומחה אליו יש לפנות על מנת להקל על ההתמודדות שלכם עם המערכת המשפטית הצבאית ועל מנת להשיג את את התוצאה הרצויה. עורך דין צבאי בתל אביב יכול למלא תפקיד של סניגור צבאי ולהופיע בבית הדין הצבאי. אם הועמדתם לדין משמעתי, הוא יספק לכם ייעוץ טרם ההליך. במקרה ובו הואשמתם בעבירה מסוג עריקות, סמים, הפקרת נשק, אלימות ועוד (עבירות שנידונות בבתי דין צבאיים), הוא יוכל לייצג אתכם בפני בית הדין. הוא יוכל להגיש בשמכם קבילה, ללוות אתכם בתהליך, לסייע לכם בפנייה לקצינת פניות הציבור, להמליץ לכם לאיזה ערכאות משפטיות לפנות, לעזור לכם במקרה של וועדות פרישה ומחלוקות בכל הקשור אל יחסי העבודה בצבא, להכין אתכם לקראת חקירת מצ"ח, בהתרת ההתחייבות לשירות קבע, ועדות השעייה, טיפול ברישום פלילי ועוד. בהצלחה!

עורך דין צבאי בתל אביב יתן לך מענה למצבים הבאים

  א. ייצוג משפטי בכל בתי הדין הצבאיים בארץ, כולל ביה"ד לערעורים. ב. ליווי ומו"מ עם אנשי התביעה המשפטית, לפני, במהלך ואחרי שמגישים כתב אישום. ג. ייעוץ בכל מה שקשור למשטרה הצבאית החוקרת, במהלך דין משמעתי ו/או מול ועדת חקירה. ד. טיפול בתחום הצבאי של משתמטים מהצבא, יורדים ובני יורדים. ה. ייעוץ וליווי גם לחיילים וגם לאנשי קבע, בכל הוועדות הצבאיות, כגון: ועדה להתאמת שירות, וועדת סמים וכל ועדה אחרת בתחום הפלילי ו/או המשמעתי. ו. הגשת בקשה להקלה בעונש, בקשות לחנינה, לנשיא המדינה, לרמטכ"ל וכו'.

השארת תגובה

Leave a Message