בית  »     »   גימלים במילואים

גימלים במילואים

ג´וני | 12/03/2008 |
שלום, שאלתי היא כזאת: האם ימי מחלה שאני אוציא ביום שבת במיון יבטלו מילואים שיש לי ביום ראשון (3 ימים)? האם הקצינת מיון יכולה להגיד לי לבוא לבסיס ושרופא היחידה יבדוק אותי? זה מה שהיא ביקשה בפעם שעברה כשהוצאתי ימי מחלה מרופא המשפחה שלי.. תודה מראש על העזרה
מתן גרוס- צוות המשרד13/03/2008 בשעה 12:42

כעקרון כל ימי מחלה שתקבל צריכים לעבור אישור על ידי רופא היחידה שלך במילואים, וככלל קצינת הקישור יכולה לזמן אותך לבדיקה בשביל לברר את מצבך הרפואי.
במידה ולא תגיע אין כנראה כל מניעה שתוכרז כנפקד משירות.

אלכס13/03/2008 בשעה 14:57

1.אפשר לקרוא קצת על העניין בפ"מ 31.0810(שמופיעה גם באתר).

2.לא נבדק באופן אישי,אך כפי שיכול להשתמע מהפקודה(סעיף 9) – היחידה חייבת לדאוג ולהביא את החייל אליה.ז"א לא יגיע החייל עצמאית,אלא ידרוש הסעה עם נהג.

השארת תגובה

0 thoughts on “גימלים במילואים

Leave a Message