בית  »     »   הייתי לוחם מצטיין והועפתי מהצבא בגל

הייתי לוחם מצטיין והועפתי מהצבא בגל

דויד | 16/08/2005 |
לחברי הפורום שלום רב . . . הקדמה . . . בשנת 1988 התגסייתי לשריון ונפצעתי פציעה קשה במהלך הטירונות , למרות הפציעה הקשה שבמהלכה נקרת לי העצם של האף וגופי פיתח אלרגיות חריפות לשמנים ואבק , המשכתי תוך כדי סבל הדיר לתרום ככול יכולתי ביחידה קרבית , סבל שלווה בסחרחורות והתעלפיות . בשנת 1991 קבלתי קורס נהיגה למשאית צ´ופר כי הייתי לוחם מצטיין. בשנת 1999 זכיתי לתעודת הוקרה לרמטכ"ל כי סיכנתי את חיי בצורה קשה ביותר במסגרת שירות מילואים. כל הבלאגן התחיל בשנת 2000 אחרי שחשפתי מחדל שהציל 7 לוחמים "בצווי חירום". לעיקר . . . בשנת 2000 חשפתי מחדל שבמידה ולא הייתי חושף אז שבע לוחמים היו נהרגים , אחרי מאבק של שנה וחצי המפקד שכשל הועף , אך אני שילמתי מחיר אישי הדיר : א . . .הוכנסתי לכלא ללא סיבה (עשו לי תרגיל). ב . . .מפקדי חטיבה התנכלו לחיי ולעגו לי וירדו לחיי ג . . .אל"מ מנציב קבילות חיילים לעג לי וירד לחיי ג . . .הועפתי מהחטיבה שלי. ד . . .ולפני מספר חודשים הוציאו אותי על "חוסר התאמה" (עשו לי תרגיל) שאלות . . . א . . .הייתה לי "ועדת מיון ושיבוץ" שזה נהפך "לוועדת הדחה" , האם זה חוקי? ב . . . בוועדה הוחלט שאני נשאר בצבא (ראש מדור מילואים החליטה זאת) , אך מפקד הבקו"מ קבע אחרת (יש לי את זה כתוב) , הוא הוציא אותי על "חוסר התאמה". האם זה חוקי? ג . . .המח"ט לא היה נוכח בוועדה למרות שהוא היה חייב להיות, האם זה חוקי (יש לי את זה כתוב)? לסיכום . . . איך ייתכן שלוחם מצטיין שהוא "נכה צה"ל" אחרי שחושף מחדל מועף על "חוסר התאמה?? איך זה ייתכן שאחרי 15 שנה שהייתי לוחם מצטיין "אני פתאום לא מתאים לשירות. בברכה : דויד נ.ב 1 חשוב לציין כשראיתי שצה"ל מתעלל בי ביקשתי להחליף תפקיד שלא היה חשוף לשמנים ואבק , אך הצבא "זרק אותי לכלבים". נ.ב 2 במידה והטיפול שלכם עולה כסף , אז אל תטפלו לפני שתומרו לי : א . . .האם זה עולה כסף. ב . . .כמה כסף זה עולה? על מנת שאוכ להחליט עם אני מעוניין שתטפלו או לא "לא לטפל לפני שתקבלו ממני אישור במידה וזה עולה כסף"
אין שם16/08/2005 בשעה 15:25

ממש בושה הצבא הזה.
בכול אופן אני ממליץ לך להתקשר לעורך דין המתמחה בנושא.
לדבר איתו,ולראות לאן זה מוביל.
תשובות בפורם לא עולות כסף.
הנה מספר של משרד עורך הדין זהב פישר….אתה יכול להתקשר עליו או לכול עורך דין אחר המתמחה בענייני צבא,לדבר איתו ולקבוע פגישת יעוץ או כול דבר אחר.
זה הטלפון של עורך דין זהב פישר
03-5163962

אתה יכול להתקשר גם לכלו עורך דין אחר.
באמת שיהיה בהצלחה!

בקי16/08/2005 בשעה 20:10

הצבא מושחת.. כולם יודעים זאת.
לפי דעתי שווה לך להשקיע סכום כסף על טיפול עורך דין בנושא.. ולדעתי יש גם לערב את התקשורת (במיוחד את כרמלה מנשה).
לעשות מהומה ולגרום לכל השחיתות הזו להפסק!
בהצלחה!

בקי16/08/2005 בשעה 20:10

הצבא מושחת.. כולם יודעים זאת.
לפי דעתי שווה לך להשקיע סכום כסף על טיפול עורך דין בנושא.. ולדעתי יש גם לערב את התקשורת (במיוחד את כרמלה מנשה).
לעשות מהומה ולגרום לכל השחיתות הזו להפסק!
בהצלחה!

דויד17/08/2005 בשעה 07:15

א.נ.
תודה רבה על ההתיחסות אך אין לי אפשרות כלכלית לשלם לעו"ד , פשוט סיימתי את הלימודים לפני מספר חודשים ועכשיו מחפש עבודה ועו"ד לןקח המון כסף.

המון אושר.

בברכה : דויד

דויד17/08/2005 בשעה 07:22

לבקי היקר . . .
הקדמה . . .
המטרה שלי שהצבא לא התייחס אלינו כמו לכלבים , בי הצבא השתמש , נפצעתי פציעה קשה בשנת 1988 ומפקדי התחננו לפני שאחזור לשרת כי הצבא השקיע בי המון כסף על ההכשרה שלי (אני תותחן טנק מרכבה ולצבא עלה מיליונים להכשיר אותי) ואני הסכמתי למרות הפציעה הקשה, כמעט נהרגתי בשנת 1999 וזכיתי לתעודת הוקרה.והצבא כיום זורק אותי לכלבים כי מי שיוצא על חוסר התאמה לא יכול להוציא עפילו רשיון נהיגה. אבל אני הלחם.

לעיקר . . .
כמה עו"ד יכול לקחת לי ?

לסיכום . . .
אני רוצה לעשות לזה סוף , שצה"ל לא יתעלל בחייליו יותר
לעולם.

בברכה : דויד

אין שם17/08/2005 בשעה 14:04

שיהיה בהצלחה!
אתה בטוח בקשר לעלות שירות עו"ד?
כי כאן אתה יכול לתבוע לפיצוים על כמה וכמה סעיפים.
יש עו"ד שולקחים אחוזים מהפיצויים.
תברר,אני מאמין ששווה לך.
ושוב בהצלחה!

דויד19/08/2005 בשעה 01:11

תודה רבה איש יקר . . .
מדובר פו על בעיה עקרונית , מלחמתי היא המלחמה של כל הלוחמים שחשפו מחדלים והצבא זרק אותם לכלבים בגלל שרצו לנקום בהם .
לסיכום . . .
צריך לעשות לזה סוף, שהצבא לא ינקום בלוחמים

בברכה : דויד

מיקי26/02/2006 בשעה 06:45

אתה צריך ללכת לעו"ד לספר לו את הסיפור, ולסכם איתו שהוא יקבל בין 12-15 אחוזים מהפיצוים אם ינתנו, ככה לא יהיה מצב שלא תקבל כלום וגם תצטרך לשלם לעו"ד ומבחינה זו אתה מכוסה, אחרי זה תתבע על איזה סכום אסטרונומי (מיליונים) בגין הפציעה, הפיטורין, ההתעללות וכו´ וכו´ וכו´ ושיהיה בהצלחה

השארת תגובה

0 thoughts on “הייתי לוחם מצטיין והועפתי מהצבא בגל

Leave a Message