בית  »     »   יחידת מעבר מילואים

יחידת מעבר מילואים

יצחק | 04/03/2014 |
שלום לכם (-: אני שוטר צבאי במילואים, שובצתי ליחידה קדמית ואני נמצא בתהליכי הורדת פרופיל לפרופיל עורפי (64). דיברתי עם ק.כוח אדם של האוגדה שלי והיא אמרה שכנראה אני יפלט ליחידת מעבר ומשם אהיה מוצע לכל היחידות בצבא כשהתהליך עובד ככה: הם מתקשרים אלי לשאול אותי אם אני מעוניין לעבור אליהם, ובמידה ולא הם ל-א מציקים לי ועוזבים אותי לנפשי. וככה אני יכול לשהות ביחידת מעבר עד תקופה של חצי שנה + עד שלא נמצא לי שיבוץ ואז אני יוצא לפטור. רציתי לשאול מאנשים שמבינים ויודעים האם זה באמת עובד ככה או שאני יכול גם להיגרע ליחידת מאגרים (יחידה שעושה בזמן חירום ומשלימה חורים בכל מיני תרגילי מילואים גדולים שצריך אנשים), והאם ביחידת מעבר ככה עובדים הדברים או שמה אני יכול להיות משובץ ליחידת מילואים עורפית בניגוד לרצוני??? אשמח לתשובה.......תודה.....
יצחק
אורח05/03/2014 בשעה 13:50

יצחק שלום,
כל התהליך שפירטת אכן יכול להתרחש. ויכול שלא יתרחש. אין וודאות שאכן לא תשובץ או שתשהה חודשים ארוכים ביחידת מעבר/מאגרים.

מה שכן, הסמכות להחליט היכן תשובץ אינה תלויה בך אלא במערכת (בצה"ל), ולכן, בהתאם לצורכי הצבא יכולים להציב אותך ביחידת מילואים אף בניגוד לרצונך.

* למידע נוסף, בירורים ו/או קבלת מענה טלפוני מעורך דין המתמחה בדין הצבאי, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם משרדנו בטלפון: 03-5288580 או 03-5288570.

השארת תגובה

0 thoughts on “יחידת מעבר מילואים

Leave a Message