בית  »     »   יציאה מהצבא

יציאה מהצבא

אלמוני | 23/03/2009 |
אני כבר למעלה משלושה חודשים נלחמת בכול הגופים בצבא ושום דבר לא זז...בני פגע בעצמו היה מאופז ראה פסיכאטר לאחר מכן לקחתי אותו גם לפסיכאטר פרטי,וקב"ן היחידה ראה אותו... הקבן טוען שבני לא מסוכן אלא פוגע בעצמו.. הפסיכאטר הפרטי המלציץ להוציא את בני ולשחררו על פרופיל 21 כיום בני עריק ...פניתי לכול הגורמים מכתבים ,עורך דין,וכו... ללא הועיל...מה גם שהם בכלל לא מתייחסים...מהקבילות טוענים שועדת אי התאמה אי אפשר לעשות לעריקים ועדה רפואית גם כן אי אפשר לעשות היות ובני ראה כבר פסיכאטר.אלא שילך לכלא ויסגיר את עצמו.. יש לציין שמצבו של בני הולך ומידרדר ,הוא בדיכאון ובמצב נפשי לא טוב וכול פעם מתכנן את המשך צעדיו ברצוני לשאול האים אפשר לעשות עוד משהו או שחלילה לחכות עד שבני ישים קץ לחייו מחכה לתשובה מהירה
מתן גרוס- צוות המשרד23/03/2009 בשעה 17:12

כעקרון כרגע האפשרות האופטימית ביותר היא שמדור פסיכיאטריה יסכים להפגישו עם פסיכיאטר צבאי ללא הסגרתו ולאחר דין ודברים עם פרקליטות עריקים יסכימו לשחררו משירות ללא העמדה לדין.
ללא חוות דעת מפסיכיאטר בעל שם וייצוג של עו"ד פרטי ישנו סיכוי לא גבוה שהליך כזה יקרה ובנך כנראה ייצטרך לעמוד לדין – אם מול בית דין צבאי ואם מול קצין שיפןט במתקן הכליאה.
אני מציע לך שוב להיוועץ עם עו"ד פרטי, או לנסות לבדך ליצור קשר עם מדור פסיכיאטריה בתל השומר.
תוכלי להשיג את הטלפון שלהם על ידי פנייה לקצינת פניות בחיל הרפואה – 03-7379221

השארת תגובה

0 thoughts on “יציאה מהצבא

Leave a Message