בית  »     »   עריקותתת עזרהה דחוףףףף

עריקותתת עזרהה דחוףףףף

מריה | 03/10/2011 |
שלום ... אני עריקה שנה וחודשיים ערקתי עקב מצב נפשי קשה ... הייתי אצל פסיכיארטים אזרחיים וקיבלתי טיפולים נגד חרדות .. לא ישנה ולא אוכלת במשך הרבה זמן הורדתי בסביבות ה 12 קג. הפסיכיארטית האזרחית שלחה מכתב לתל השומר לפסיכיארט צבאי זימנו אותי ... וקיבלתי מכתב המלצה שרשום בו שהובחנתי בדיכאונות ושזה תורשתי אצלי במשפחה יש לי 2 דודים חולים בסכריזופניה (מקווה שרשמתי נכון) ושלקחתי טיפולים ... היא אמרה לי שהסיכויים שהמשיך לשרת בצבא קלושים "הסברתי לחיילת שסיכוייה להמשיך את השרות קלושים". אני רוצה להסגיר את עצמי כי אני פשוט לא מסוגלת להמשיך להיות במצב הזה אם אני ימשיך ככ אני ישתגע ... אני צריכה עזרה אולי יש אופצייה לא לשבת בכלא ומה הפרוצדורה .. ואם לא אז אולי אתם יודעים בערך כמה זמן אני ישב ? וגם שמעתי שיש סנגור צבאי אם כדי לסמוך על הסנגור או לקחת עורך דין ? בבקשה תעזרו לי
צוות המשרד04/10/2011 בשעה 12:19

מפנייתך לא ברור מה היתה המלצת הפסיכיאטר הצבאי. מומלץ לפנות לעורך דין צבאי בהקדם על מנת לטפל בנושא אל מול פרקליטות עריקים.

מריה04/10/2011 בשעה 15:37

היא לא אמרה במפורש שהיא משחררת אותי.. היא רשמה שהסיכויים שלי שאני ימשיך את השרות הצבאי קלושים. יש לי שאלה לא להסתמך על הסנגור הצבאי ? ולקחת עורך דין ? במה העורך דין יכול לעזור לי? הוא יכול להפחית את התקופה בכלא? או על סמך המסמכים לשחרר אותי מבלי לשבת בכלא? בבקשה תענו לי זה מאוד חשוב לי . תודה רבה .

צוות המשרד04/10/2011 בשעה 17:47

אם את לא יודעת מה המלצת הפסיכיאטרית אי אפשר לענות לך. לגבי סניגור צבאי – יש כאלה שלוקחים סניגור צבאי ויש שלוקחים עורך דין פרטי, כל אחד וצרכיו ויכולתו. וודאי שלא ניתן להגיד לך שעורך דין פרטי יוכל לשחרר אותך מבלי לשבת בכלא.

מריה04/10/2011 בשעה 21:01

העורך דין יכול לעזור יותר מהסנגור?

צוות המשרד05/10/2011 בשעה 09:35

תלוי בעורך דין, תלוי בסניגור, תלוי בסוג העזרה.

השארת תגובה

0 thoughts on “עריקותתת עזרהה דחוףףףף

Leave a Message