בית  »     »   עריקות

עריקות

פל | 01/06/2005 |
שמעתי שיש הבדל בין העדרות משירות להעדרות ללא כוונה לחזור. האם ניתן להאשים מישהו שהוא עריק ומתיצב מרצונו בהיעדרות ללא כוונה לחזור?
עו"ד זאב פישר02/06/2005 בשעה 05:16

פל שלום,

על פי התפיסה המשפטית המקובלת, עריק שמתייצב לא מואשם בעריקה לפי סעיף 92 לחוק השיפוט הצבאי, אלא רק בהיעדר ללא רשות, לפי סעיף 94.

בברכה,
עו"ד זאב פישר

השארת תגובה

0 thoughts on “עריקות

Leave a Message