בית  »     »   פטור נעליים ואופטיקה

פטור נעליים ואופטיקה

נ | 02/05/2012 |

שלום, אני משרתת בתור טכנאית אופטית בחיל החימוש, בתפקיד זה אני עובדת בנשקייה עם ציוד ומכשור כבד. כשהתגייסתי קיבלתי נעלי בנות והמפקד שלי אמר שאני צריכה לקבל נעליים גבוהות ואסור לי להיכנס לנשקייה בלי נעליים גבוהות. יש לי בעיה בכפות הרגליים ולכן קיבלתי פטור קבוע מנעל צבאית מאורטופד מוסמך, לפי מה שאני מודעת אליו ולפי מה שנאמר לנו בקורס האופטיקה ישנה פקודה שאסור להתעסק עם המכשירים של האופטיקה בלי נעל צבאית מחשש שיפול משהו כבד על הרגל ותיגרם פציעה חמורה ולכן יש לפסול את המקצוע.
למרות זאת המפקד שלי טוען שאני כן יכולה לעבוד עם המכשור האופטי אלא רק לא להיכנס לנשקייה ושאני כן יכולה לעבוד על שולחן מחוץ לנשקייה למרות הפטור נעליים.
האם זה נכון? האם הוא יכול להכריח אותי לעבוד באופטיקה מחוץ לנשקייה למרות הפטור? האם הפטור לא מחייב פסילת מקצוע? הרי גם מחוץ לנשקייה משהו כבד יכול ליפול על הרגל.. זה לא נראה לי הגיוני שאני אעבוד מחוץ לנשקייה ויהיה חייל שיסחב ויטרטר מהנשקייה לבחוץ כדי להביא לי מכשירים לבדיקה..

תודה מראש

אורח03/05/2012 בשעה 23:01

נ שלום,
עלייך לפנות לאחראי הבטיחות ביחידתכם ולבדוק מה קובעות פקודות הבטיחות הספציפיות אצלכם. במידה והם אינן מאפשרות עבודה עם נעליים רגילות אזי יש לפנות לגורמים בכירים יותר ממפקדך אם אינו מוכן לפעול לפי הפקודות.

השארת תגובה

0 thoughts on “פטור נעליים ואופטיקה

Leave a Message


אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

נושאים מומלצים