בית  »     »   שאלה בקשר לקבילה

שאלה בקשר לקבילה

דודו | 28/07/2007 |

שמע אחי אני עובד כללי המשרת בנשקייה.לפני כחודשיים קיבלתי פטור קבוע מנעלי צבא גבוהות לנעליים אזרחיות.אמרתי למפקדים כי זה מסכן את הבריאות שלי אבל הם דרשו ממני להמשיך כרגיל.אמרתי להם שאני עלול להחליק מהשמן ולשבור את הראש במקרה הטוב או שייפול עלי נשק אבל לא היה אכפת להם.לפני כשבועיים וחצי נפל עלי נשק על הרגל,ורק שחזרתי הביתה שמתי לב כי הציפורן שקעה לי לתוך הבשר.ביום חמישי עברתי ניתוח ציפורן חודרנית 3 במספר בצבא באותה אצבע באותה רגל.ואני חושב לקבול את המפקד הישיר שלי ואת מפקד היחידה על העוול שנגרם לי.איך אני ימשיך מפה?אני בטוח כאשר אני יחזור ליחידה הם יגידו לי שוב ללכת לנישקייה. יש קצין בטיחות שאני יכול לדבר איתו?

מתן גרוס- צוות המשרד28/07/2007 בשעה 16:50

מומלץ לפנות לנציבק בילות חיילים בנושא.
כמו כן תוכל לנסות לפנות לקצינת פניות ציבור, ובמידה וחזרתך לנשקייה מנוגדת לפקודות הם יתערבו בעניין אל מול מפקדייך.

טל´ קפ"ץ – 03-5691000

דודו28/07/2007 בשעה 17:43

איך קצינת פניות ציבור יכולה לעזור לי?אני יספר לה את כל הסיפור ואז היא תגיד טוב תקבול את המפקדים כאילו מעבר לזה שאני יגיש קבילה כיצד היא יכולה לעזור לי?

מתן גרוס- צוות המשרד28/07/2007 בשעה 19:28

קצינת פניות ציבור הוא גוף שנועד לטיפול מהיר בבעיות של חיילים מול מפקדים.
דוגמא – חייל בעל פטור ללינה ביתית מקבל פקודה להשאר בבסיס במהלך הלילה. הוא מטלפן לקצינת פניות ציבור והם פונים אל מפקדיו ומסבירים להם שחובה לשחררו. כך הבעיה נפתרת.

במקרה שלך פנייה אליהם, במידה ואכן אסור לך להכנס עם נעליים פתוחות לנשקייה (הם יודעים את הפקודות בשלמותן), תוכל לפתור את הבעיה על ידי כך שהם יפנו למפקדייך (שוב – בתנאי שאכן אסור לך להכנס לנשקייה עם הפטור שיש לך).

השארת תגובה

0 thoughts on “שאלה בקשר לקבילה

Leave a Message


נושאים מומלצים